I applied online. The process took 2 weeks. I interviewed at Albeda College (Rotterdam) in Oct 2024
Interview
Tijdens het gesprek werden veel aannames gedaan over mijn persoonlijkheid, vaardighede en ambitiesn. Ze waren nogal afkeurend en weinig zoekend naar de verbinding. Uiteindelijk afgewezen omdat ik weinig ervaring had in de publieke sector, maar dat hadden ze vantevoren ook al kunnen zien aan mijn CV voordat ik er naartoe ging en de reiskosten maakte.
Interview questions [1]
Question 1
Hoe zou je het oplossen als je met iemand niet door een deur zou kunnen ?
I applied online. I interviewed at Albeda College (Rotterdam) in Jun 2015
Interview
gesprekken waren erg prettig, duurde wel lang voordat ik het contract kreeg maar alles netjes op tijd.
Eerste gesprek was met directeur en teamleider, tweede ook met aantal collega's van de afdeling. De vragen waren gericht op mijn kennis en ervaring en op mijn competenties. Ik had een portfolio gemaakt die ik tijdens het gesprek kon laten zien, daardoor kwamen vragen voor mij niet als een verrassing. Er werd ook specifiek gevraagd naar situaties die uitdagend voor me waren in mijn vorige werk. Die kon ik goed benoemen. Ik vond het prettige gesprekken en ben uiteindelijk dus aangenomen. Ik werk nu met veel plezier bij het Albeda College.
Interview questions [1]
Question 1
gerichte vragen over de functie en mijn ervaring en expertise. Heb je ervaring met vormgeving, wat zou je doen om mensen mee te nemen in social media.