Prima en makkelijk. Het sollicitatie gesprek verliep via teams. Aardig en behulpzaam qua vragen. Daarna kreeg ik meteen een baan aangeboden en kon zo beginnen. Ook werd er gekeken wanneer je beschikbaar bent.
I applied online. The process took 6 weeks. I interviewed at kleertjes.com (Hilversum) in Jun 2021
Interview
Na een positief sollicitatiegesprek voor de functie van Digital Designer werd ik gevraagd een vacature voor een senior-positie te schrijven – dit werd de UX-UI Designer vacature. Na een proefopdracht met aanvullende vragen was hun conclusie dat mijn gestructureerde methodische manier van werken niet past in de huidige organisatie waarin veel ad-hoc gebeurd.
The process took 6 weeks. I interviewed at kleertjes.com (Hilversum) in Nov 2020
Interview
Uitnodiging voor een derde sollicitatiegesprek met de directeur (niets functie- inhoudelijks, slechts een persoonlijke en gebruikelijke kennismaking om te weten wie er aangenomen wordt) om hier vervolgens een week later - de week waarin het gesprek plaats moest vinden - op terug te komen door twijfels nádat er gesprekken zijn gevoerd met andere kandidaten. Bij de terugkoppeling dat dit niet netjes is nog laten blijken dat ze het overdreven vinden om hierop aangesproken te worden.
Waarschuwing voor iedereen in het algemeen, maar marketeers in het bijzonder: als dit al bij een zware marketingfunctie normaal is weet je genoeg over het gebrek aan fatsoen binnen de organisatie.